NOTEIKUMI

Brīvprātīgā iRobota vēstuļu konkursa noteikumi:

 • Konkurss tiek organizēts, lai atrastu sabiedrībai visnozīmīgākās un visaktuālākās telpas un cilvēkus, kuriemnoderētu palīdzība telpu uzkopšanā un ko varētu veikt brīvprātīgie roboti. Palīdzēt cilvēkiem, kuri paši veic brīvprātīgu darbu, un/vai uzkopt telpas, kurās tiek veikts brīvprātīgais darbs, ir šī konkursa prioritāte.
 • Konkursa pieteikumam jābūt iesniegtam brīvprātīgi un tam jāatbilst pieklājības normām, tas nedrīkst būt aizskarošs, vai pārkāpt fizisko personu datu apstrādes likumu (https://likumi.lv/ta/id/300099). Katrs dalībnieks, iesniedzot vēstuli-pieteikumu, uzņemas atbildību, lai iesniegtais darbs atbilst LR likumdošanai (tai skaitā par personas datiem).
 • Vēstules autors apliecina, ka iesniegtajā vēstulē aprakstītajā vietā robotizēta telpu uzkopšana ir gaidīta un ir vienojies ar cilvēku, kurš pieskatīs brīvprātīgo iRobotu (tiek minēts pieteikuma formas sadaļā ”Cilvēks, kurš pieskatīs iRobotu”), ja tāds būs konkursa rezultāts. Ja vēstules autors vēlas sagādāt pārsteigumu, tad pats apņemas iRobotu pieskatīt gadījumā, ja neviens cits to neuzņemsies, jo cilvēks, kurš uzņemas pieskatīt iRobotu, ir obligāts nosacījums.
 • Ja vēstules publicējamajā daļā tiek minēti noteikti cilvēki, vai pievienotajās fotogrāfijās redzami cilvēki, tad vēstules autors apliecina, ka ar viņiem ir saskaņots, ka konkursa rīkotāji drīkst publicēt visu atsūtītās vēstules saturu un pievienotās fotogrāfijas. Vēstuli, tās autors var rakstīt arī par sevi – ja pats veic kādus labus un sabiedrībai noderīgus darbus, un ir vajadzīgs palīgs grīdu uzkopšanai.
 • Konkursam iesūtītā vēstule, tai skaitā atsūtītie attēli, norādītais vietas nosaukums, atrašanās vieta un apraksts tiks publicēts mansrobots.lv, kā arī MansRobots sociālo tīklu lapās. Pārējā informācija ir nepieciešama, lai konkursa rīkotāji varētu pārliecināties, ka vēstulē minētie cilvēki/cilvēks tiešām gaida iRobotu.
 • Konkurss notiek regulāri. Šajā konkursā iesūtīt vēstules varēs laika posmā no 24.03.2020  līdz 04.04.2020 plkst. 23:59 pēc Latvijas laika. Pēc šī laika iesūtītās vēstules tiks pārceltas uz nākošo konkursu. Nav aizliegts uz nākošo konkursu atsūtīt jau citādāk uzrakstītu vēstuli par vietu, kura jau ir piedalījusies kādā no iepriekšējiem konkursiem,bet jāizvairās no pārāk biežas viena objekta vai cilvēka virzīšana konkursam.
 • Iesūtītās vēstules tiks apkopotas un tās, kuras atbildīs iRobota iespējām un kurās būs korekti norādīti visi lūgtie dati, tiks publicētas MansRobots Facebook lapā – galerijā, kā vēstules un pievienoto failu fotogrāfija, un piedalīsies publiskā balsojumā. Ja konkursam tiks iesūtītas 20 vai mazāk vēstules, tad balsošanā piedalīsies visas kritērijiem atbilstošās vēstules. Ja vairāk par 20, tad konkursa rīkotāji balsojumam var atlasīt mazāku skaitu vēstuļu, bet ne mazāk par 20. Vēstuļu atlasei konkursa rīkotāji var piesaistīt cilvēkus pēc saviem ieskatiem – arī sabiedrībā populārus cilvēkus, un/vai cilvēkus ar pieredzi brīvprātīgajā darbā. Vēstuļu atlases un cilvēku piesaistīšanas kritērijus konkursa rīkotājiem ir tiesības nekomentēt.
 • Balsot varēs visi Facebook reģistrētie lietotāji, uzspiežot ”Like” uz attiecīgās vēstules fotogrāfijas. Vienai vēstulei katrs balsotājs var uzspiest vienu ”Like”. No 24.03.2020  līdz 04.04.2020  iesūtītās vēstules MansRobots Facebook lapā tiks publicētas 05.04.2020 , un par tām varēs balsot līdz 14.04.2020 . plkst 23:59 pēc Latvijas laika. Ja kāda vēstule netiks publicēta, konkursa rīkotāji patur tiesības šo iemeslu nekomentēt.
 • Vēstules autors, kurš saņems visvairāk balsis, kopā ar Brīvprātīgo iRobotu un irobot.lv pārstāvjiem dosies uz savā vēstulē aprakstīto vietu, lai iepazīstinātu Brīvprātīgo iRobotu ar jauno darba vietu. 
 • Konkursa rīkotāji, vienojoties ar Brīvprātīgā iRobota saņēmējiem, var uzņemt fotogrāfijas un izveidot video par iRobot gaitām jaunajā darba vietā, kas var tikt publicēti. 
 • Brīvprātīgajam darbam šobrīd ir pieteicies iRobot Roomba 974, kas ir paredzēts gan mazām, gan lielām (līdz 185m2) telpām, gan arī ir viegli kopjams, pat ja telpās ir mājdzīvnieki. Bet atkarībā no vēstulē aprakstītajiem apstākļiem un telpām, kur iRobotam būs jāstrādā, saskaņojot ar vēstules autoru, robota modelis var būt arī kāds cits no šiem modeļiem: https://www.irobot.lv/salidzini.
 • iRobotam ir nepieciešams 220 V elektrības pieslēgums iRobot akumulatora uzlādēšanai, kas mēnesī patērē elektroenerģiju ~0.65 EUR apmērā, un ko nodrošina robota lietotāji.
 • Vēstulē aprakstītās vietas saimnieki iegūs brīvprātīgo iRobotu 2 gadu lietošanā un Mans Robots /  irobot.lv serviss šajā laikā veiks nepieciešamās servisa apkopes, kādas tiek veiktas iRobota garantijas servisa ietvaros.
 • Ja visvairāk atbalstītās vēstules autors nav norādījis korektu kontaktinformāciju un nevar tikt sameklēts 2 darba dienu laikā, vai, ja rodas kāda cita situācija, kuras dēļ konkursa uzvarētājs nevar saņemt un/vai lietot iRobotu, to saņem nākamā atbalstītākā vēstule.
 • Ja vairākas vēstules saņem vienādu visaugstāko balsu skaitu, Brīvprātīgā iRobota mājvietu no šīm vēstulēm izvēlas konkursa rīkotāji.
 • Iesūtot vēstuli un pielikumus, vēstules autors atļauj konkursa rīkotājiem šo darbu izmantot ar konkursu saistītajiem mērķiem, tai skaitā publicēt. 
 • Konkursa organizatoriem nepieciešamības gadījumā ir tiesības bez brīdinājuma mainīt konkursa noteikumus.
 • Konkursu organizē: SIA ”Terra Virtuala”, Bieķensalas iela 21, Rīga, Latvija, Oficiālais iRobot izplatītājs Latvijā un Mans Robots – autorizētais iRobot robotu servisa centrs.

Gaidīsim Jūsu vēstuli!
Brīvprātīgie iRoboti